Zapamatovat
Robin Holešínský
Affiliate manager
+420 228 226 416 robin@delibarry.com
Obchodní podmínky

PŘEPRAVA BALÍKŮ = CELOROČNÍ VÝDĚLEK

Jsme Delibarry – startup, který jednotlivcům i firmám šetří náklady na poštovné. Díky výhodným smlouvám se zavedenými dopravci dokážeme nabídnout nižší ceny, než je obvyklé, aniž bychom cokoliv ošidili. Navíc jsme celý proces objednávky a expedice zjednodušili, jak jen to šlo. Výsledkem je služba, která je nejen maximálně uživatelsky přívětivá, ale v důsledku také eliminuje možné komplikace a nedorozumění. 

A lidé si toho velmi rychle všimli. Za necelý rok provozu jsme tisícům zákazníků poslali před 10 tisíc zásilek.

CELOROČNÍ VÝDĚLEK — VYSOKÉ PROVIZE — BONUS ZA REGISTRACI

Přeprava zásilek je segment, který nemá hluchá období. Balíky se prostě posílají celý rok. S tím ale také souvisí velká konkurence, ve které není snadné prosadit se. A proto potřebujeme affiláky, aby nám pomohli „být vidět“. 

Svých partnerů si proto vážíme, protože moc dobře víme, že když nevydělají oni, my také ne. Proto jim vycházíme maximálně vstříc a pomáháme, jak jen můžeme

  • Provize 20–30 % z každé objednávky, i opakované
  • Konverzní poměr přes 6 %
  • Bonus 150 Kč za registraci 
  • Pravidelné promo akce
  • Cookies s platností 60 dní
  • Vstřícná podpora

CÍLOVÉ SKUPINY

Téměř každý potřebuje občas poslat balík a je tedy naším potencionálním zákazníkem. Tři skupiny lidí ale posílají zásilky výrazně častěji a cílí se na ně podstatně snáz. 

NOVÁČCI

Lidé, kteří zatím balík nikdy neposlali, nebo maximálně párkrát po Česku. Nyní potřebují odeslat zásilku do zahraničí a hledají způsob jak. Jsou vzdělaní a počítačově gramotní, proto použijí svůj oblíbený vyhledávač – hledají články, uživatelské recenze. Také se ptají na sociálních sítích, přátel i ve skupinách. 

Nízká cena pro ně není prioritou. Slyší na ni, ale mnohem víc oceňují uživatelskou přívětivost, úsporu času a vstřícnost podpory při řešení problému. Ve zkratce: potřebují poslat balík, nevědí jak a nechtějí řešením ztrácet příliš času, proto hledají co nejvstřícnější službu.

ESHOPISTÉ

Česko je e-shopový ráj. Podle odhadů najdete na českém internetu kolem 37 tisíc online obchodů. Převládají ty menší, které provozuje jednotlivec, nebo několik málo lidí. Většina oblastí je silně konkurenčních, a tak hledají eshopisté cesty, jak ušetřit.

Náklady na poštovné bývají velké, ale vyjednat si výhodnější ceny – zvlášť pro začínající e-shopy – je poměrně komplikované. Navíc provozovatel musí dbát především na spolehlivost dopravce, protože levnější poštovné za naštvaného zákazníka nestojí.

Delibarry nabízí těmto lidem východisko – nízké ceny bez vlivu na kvalitu služeb. Komfort navíc zvyšuje i přehledný administrační systém pro snadnou správu objednávek přepravy, který je možný pomocí API či modulu integrovat přímo do systému e-shopu.

Informace o službě hledají obecně na internetu, důraz ale kladou na podnikatelská fóra, doporučení známých a weby o podnikání. 

MAMINKY

Ženy na mateřské dovolené potřebují posílat balíky poměrně často. Děti rostou jako z vody, a tak každou chvíli potřebují nové oblečení nebo další vybavení. Právě kvůli krátké době užitku mnoho z nich nakupuje v bazárcích nebo skrze diskuzní fóra. 

Maminky hledají především službu, která bude co nejlevnější a pokud možno přehledná. Nemají mnoho času nazbyt, takže oceňují, když si balík vyzvedne kurýr přímo u nich doma. Tipy na službu hledají především na sociálních sítích a diskuzních fórech pro maminky, také se ptají kamarádek. 

JAK SE ZAPOJIT DO PROGRAMU

  1. Zaregistrujte se vyplněním tohoto formuláře. Než formulář odešlete, přečtěte si pozorně obchodní podmínky. 
  2. Počkejte na schválení žádosti. Obvykle registraci potvrdíme do 2 dnů. 
  3. Jakmile žádost schválíme, získáte přístup do administračního rozhraní, kde najdete množství reklamních materiálů, které můžete použít – pokud nemáte vlastní. 

ŠIROKÁ NABÍDKA REKLAMNÍCH MATERIÁLŮ

Abychom vám alespoň začátek maximálně usnadnili, připravili jsme pro vás množství bannerů a dalších reklamních formátů, které můžete libovolně používat při shánění zákazníků. Bannery vám v případě zájmu vyrobíme i na míru. 

V brzké době navíc nabídku rozšíříme o kalkulačku ceny dopravy, kterou bude možné vložit do libovolné stránky pomocí embed kódu. 

MOŽNÁ VÁM VRTÁ HLAVOU…

Kdo se může affilate programu zúčastnit? 
Našeho affilate programu se může zúčastnit každý, kdo se řádně zaregistruje a odsouhlasí všeobecné obchodní podmínky.

Kdy je provize schválena?
Provize schvalujeme cca do 48 hod. od doručení balíčku. V případě menších zásilek do 500 Kč, jakmile jsou peníze připsány na náš bankovní účet.

Jak a kdy je provize vyplácena? 
O vyplacení provize můžete požádat kdykoliv přes svůj účet přímo v licenci. Pro vyplacení musí být vaše konverze ve stavu Schválená. Provizi vám vyplatíme do 14 dnů.   

Je stanovená minimální výplata? 
Ano. Provizi vyplácíme od 500 korun.  

Musím mít živnostenský list?
Ne, živnostenský list nepotřebujete. 

Je k dispozici technická podpora?
Ano, s jakýmkoliv problémem se kdykoliv můžete obrátit na naši podporu, kde vám ochotně poradí. 

Nová registrace